בפרינטיב ניתן לבצע לכה סלקטיבית מובלטת עד 80 מיקרון

אם אתם מחפשים הדפסה על לכה סלקטיבית, הגעתם למקום הנכון. “דפוס פרינטיב” הוא בית דפוס חדשני ומתקדם המציע שירותי דפוס בחזית הטכנולוגיה, כאשר הלכה סלקטיבית היא אחת מהם.

מהי לכה סלקטיבית?

אז למה בכלל צריך “לכה סלקטיבית” ? לכה סלקטיבית שייכת לעולם הגימורים היוקרתיים. התוצר המודפס עובר דרך מכונת הדופלו ( duplo) החדישה שלנו,בדומה למכונת הסוקדס( scodex), המכונה של “דפוס פרינטיב” מורחת לק באזורים מסוימים על הדף, ובדומה למשיכת לק על ציפורניים גם בהדפסה ניתן למרוח מס’ שכבות של לק ולקבל אפקטים וגבהים שונים, בהמשך הלכה מיובשת עם מנורת UV, ומכאן שמה בלועזית “UV סלקטיבית” (SELECTIVE UV).

יצירת אפקטים מיוחדים

הלכה הסלקטיבית משנה דרמטית את ההדפסה בכך שהיא מאפשרת ליצור אפקטים דו-ותלת מימדיים, היא מאפשרת להבליט אלמנטים שונים כמו טקסט תמונה או טקסטורה.

ניתן לשחק לא רק עם הגובה של הלכה אלא גם עם אפקט של גימור מבריק עם מט כאשר משלבים למינציה מט עם לכה סלקטיבית. לגימורים מיוחדים ניתן לשלב לכה מנצנצת (גליטרים – GLITTERS) , ניתן לשלב לכה סלקטיבית מובלט עם הטבעת זהב (SPOIL), הטבעת כסף ועוד.

בשל אפשרות התלת מימד לכה סלקטיבית מובלט מהווה תחליף זול ואסתטי להדפסה בכתב ברייל, הלכה הסלקטיבית מאפשרת הדפסה דו-צדדית, מה שלא ניתן לעשות במדפסת ברייל רגילה.

הדפסה דו חושית ( DUO SENSE )

בשל אפקט התלת מימד הלכה הסלקטיבית מובלט גורמת לאנשים להשתמש בחוש המימוש , בנוסף לחוש הראיה. השימוש בשני חושים גורם להטמעה מיטבית של המוצר המודפס בזיכרון. השימושים יכולים להיות נרחבים: הדפסת לוגו של חברה שנרצה להתמיע בתודעת הלקוחות שלנו, הוספה לספרי ילדים ו/או משחקים על מנת להעמיק את אפקט הזיכרון וליצור תחושה אמיתית , להכניס את הקורא עמוק יותר לעולם הספר, ולהפוך אלמנטים שונים למוחשיים יותר.

למה לבחור דווקא ב”דפוס פרינטיב”?

אם הדפסה עם לכה סלקטיבית היא משהו שאתם צריכים או מחפשים כמו גם כל עבודה אחרת בעולם הדפוס, “דפוס פרינטיב” הוא הדפוס אותו אתם מחפשים. הוא קיים כבר למעלה מ-40 שנה ובמהלך השנים שירת מאות רבות של לקוחות, לקוחות שחוזרים אליו פעם אחר פעם בשביל לקבל שירות מצוין. ב”דפוס פרינטיב” תקבלו ייעוץ מקצועי כמו גם עבודה איכותית ומעל לכל, תקבלו יחס אישי, חמים ונעים כמו שרק בית דפוס ירושלמי באווירה משפחתית יכול להציע לכם. צוות המקום ישמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על כל שאלה שיש לכם וכמובן, לסייע לכם לקבל את החלטות הנכונות.