מה חדש? >    הדפס תוכן עמוד
     לקבלת הצעת מחיר
     לחץ כאן
     Login

חזור לעמוד הראשי

תם עידן ה-1000

כולנו עדים למשבר בשוק הספרים, שהרס כל חלקה טובה והביא את המו"לים ורשתות הספרים למבצעים המבישים של 4 ב-100,
ספר שני בשקל... ולא רחוק היום שעוד יימכרו הספרים לפי משקל.

הגורמים למשבר
לעוסקים בענף, בעיה זו מוכרת והיא מובנית באופן התמחור של הדפסת הספרים בשיטת האופסט, כאשר המחיר ל-1000 הראשון הוא האופטימום התחתון וכל 1,000 נוסף רק מוזיל את העלות לספר וכך המו"ל מתפתה ומחסניו מתמלאים עד אפס מקום ומכאן הדרך ל"ספר בשקל" או למכירת הספרים למחזור נייר כבר ידועה.

הפתרון הדיגיטלי
בפרינטיב אנו חוקרים ושוקלים זה זמן רב את הפתרון הכולל והמושלם שיענה על הצורך של הדפסת ספרים לפי דרישה. מצד אחד לא רצינו לוותר על איכות ההדפסה של האופסט הן בצבע והן בש/ל ומצד שני היה צורך למצוא את הדרך ולהוציא מהפורמט הצר של הדפוס הדיגיטלי קונטרסים מקופלים, שיתאימו לכל סוגי כריכת הספרים כולל ספרים תפורים לכריכה קשה. את השילוב הזה מצאנו ב-HP Indigo 7200, אשר מדפיסה מגלילים ובהספקי עבודה גבוהים.

שימושים
נכון. לא כל כמות כדאית להדפסה דיגטלית וכידוע פרינטיב הוא קודם כל דפוס אופסט ובין הגדולים והמובילים בארץ, אך בכמויות הקצרות והבינוניות ההדפסה והכריכה נעשות במחלקה הדיגיטלית והלקוח נהנה משני העולמות ובמחיר הנמוך מבין שניהם.

הדפסת מהדורת פיילוט בפרינטיב,
כבית דפוס ששולח ידו מפעם לפעם גם בהוצאה לאור, אנו יודעים שלא תמיד כל ספר שנראה "מבטיח" הוא אכן הופך לרב-מכר. לכן אנו מציעים היום ללקוחותינו המו"לים, הדפסת  פיילוט של 100-500 עותקים ורק אחרי קבלת הפידבק וההזמנות מהחנויות, להיכנס להדפסת אופסט.

יתרון נוסף בהדפסת הפיילוט הוא האפשרות לתקן טעויות ולהכניס שינויים ותיקונים במהדורה הבאה הן בתוכן והן בעיצוב.

שחזור כותרים ישנים
עוד יכולים המו"לים להיעזר בהדפסה הדיגיטלית כאשר נדרשות השלמות קטנות למהדורות גדולות שאזלו או לצורך שיחזור כותרים ישנים מתקופת הבלט או כותרים שאין להם קבצי מחשב. לשחזור כותרים אלה, ברשותנו תוכנה מיוחדת לסריקה, עיבוד ועימוד אוטומטי מחדש של עמודי הספר.

ספרים משפחתיים
תחום זה שהולך ומתפתח, ככל שיכולות המחשוב והתוכנות הגרפיות נעשות זולות וזמינות בכל בית, הוא תחום שמיועד מראש להדפסה דיגיטלית בשל הכמויות הקטנות הנדרשות.

הדרישה ההולכת וגוברת לספרי הנצחה ותיעוד ליקירים ולחיילים שנפלו או לאלבומים לימי הולדת ולאירועים משפחתיים אכן מאשרת מגמה זו.

ספרי מחזור
תחום זה אינו חדש כמובן ונפוץ בקרב בוגרי בתי ספר , קורסים צבאיים וכיו"ב. ספרים אלה שמודפסים בעשרות או במאות בודדות, אידיאליים להדפסה דיגיטלית.

ספרי לימוד
אוניברסיטאות, מכללות, מכונים ובתי ספר פרטיים שבדרך כלל מלמדים על ספרי לימוד בהוצאתן ימצאו בנו פתרון מושלם להוצאת ספריהם בעלויות הנמוכות ביותר.

פרינטיב מובילת המהפכה הדיגיטלית העולמית להדפסת ספרים וחוברות מגלילים בריצות קצרות ובינוניות וקיפול לקונטרסים לכל סוגי הכריכה

 

חזור לעמוד הראשי

דף הבית   אודות פרינטיב   שירות לקוחות   המלצות   צור קשר   מוצרים   מפת האתר   English
© Copyright 2011 Printiv Press. Zamir Bar-Lev ltd. All rights reserved.
  
search login